The Game Awards 2021 – výsledky

Bylo spuštěno hlasování Players' Voice Award

29. 11. 2022
Zdroj náhledu: thegameawards.com

The Game Awards je hráči očekávané završení kalendářního roku, během kterého jsou oceněny ty nejlepší videoherní tituly. Vítěze sice z asi desetiprocentní části určují fanoušci, ale jinak má výsledky pevně v rukou hlasující porota složená z vybraných médií. Existuje však jedno ocenění, o kterém ze sta procent rozhodují sami diváci, a to Players' Voice Award. Hlasování v této anketě se otevřelo už včera večer a rozděleno je do tří kol.

Ocenění Players' Voice Award bude uděleno jednomu ze třiceti předem vybraných titulů vydaných během roku 2022. Najdete zde také hry, které tu s námi jsou už nějaký ten pátek, ale stále mají silnou a aktivní fanouškovskou základnu. V prvním kole najdete kousky, jako je Stray, God of War Ragnarök, Sifu, Tunic, Sonic Frontiers, Bayonetta 3, Xenoblade Chronicles 3, Cult of the Lamb či Vampire Survivors, ale také třeba takový Fortnite, Minecraft, Valorant, Destiny 2, Call of Duty: Modern Warfare 2 a několik dalších. V seznamu se nachází celkem třicet her, ze kterých si hlasující diváci mohou vybrat až deset favoritů. Je škoda, že se na seznam dostal například Fortnite či další online tituly, protože by na jejich místě mnoho fanoušků raději vidělo jiné dobře hodnocené hry tohoto roku.

Z prvního kola, které mimochodem končí už za necelé dva dny, se jich do užšího výběru dostane deset. Pro ty budete moct od 1. prosince hlasovat, ale už si smíte vybrat pouze pět favoritů. Od 5. prosince hlasování vstoupí do třetího a zároveň finálního kola, ve kterém zbyde pět nejžhavějších kandidátů a vy rozhodnete o vítězi svým jediným hlasem.

Toto hlasování je jedinečné v tom, že úplně dole pod všemi hrami najdete aktuální výsledky udané v procentech. V době psaní tohoto článku je na prvním místě Elden Ring s devíti procenty, za ním v těsném závěsu God of War Ragnarök a Sonic Frontiers s osmi procenty a následuje Stray se šesti procenty. Letošní rok nejsou mezi nominovanými žádné nevydané tituly. Halo Infinite si vloni získal srdce hráčského hlasování i přesto, že plná verze hry vyšla těsně před vyhlášením výsledků. Hlasovat můžete zde!

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.