Nucleum Board Game Cover

Zbrusu nové české vydavatelství Old Dawg chystá jako svoji první hru Nukleum

3. 10. 2023
Zdroj náhledu: Old Dawg

Tomu se říká příchod na scénu ve velkém stylu! Nové rodinné vydavatelství deskových her Old Dawg ve čtvrtek oznámilo svoji první hru a nejde o nic menšího než jednu z nejočekávanějších pecek letošního veletrhu v Essenu, Nukleum. V české lokalizaci hra vyjde již v březnu příštího roku.

Stojí za ním autorská dvojice Simone Luciani (Barrage, Tzolk’in: Mayský kalendář nebo Grand Austria Hotel) a Dávid Turczi (Anachrony, série Imperium nebo Tekhenu: Obelisk of the Sun). Můžeme se tak těšit na hutné euro, při kterém se pořádně zavaří mozkové závity.

Nukleum-krabice

Zdroj: Old Dawg

Simona Rex

Mládí propařila ve společnosti her Diablo, Fallout a MMORPG Ragnarok Online. Na vysoké se prohloubila její láska k deskovkám. Přes fázi hraní pouze párty her a fillerů se dostala k hrám atmosférickým a odmítání čehokoliv, co jen vzdáleně připomínalo euro hru. Nakonec vzala na milost i ty a dnes je deskoherní „omnigamer“. Mezi její největší lásky patří Glorantha: The Gods War, Mars: Teraformace, série Evolution, 51st State, Studená válka a Milostný dopis.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.