Cold Engines – úvodka

Ze Slovenska přichází mrazivý titul Cold Engines

28. 4. 2022
Zdroj náhledu: Lich Studios

Naši sousedé si na seznam herních studií připisují nový přírůstek Lich Studios. Tým se nyní vytasil se svým vůbec prvním projektem, který v sobě skrývá nemalé ambice. Ve hře Cold Engines totiž vaším úhlavním nepřítelem nebudou pouze ostatní hráči či divoké barbarské kmeny, ale především krutý a nelítostný mráz. Titul je zasazen do chladného prostředí zmrzlé divočiny, ve které se společně se svou jednotkou pokusíte jednoduše přežít. V roli velitele bude právě na vás zajistit své skupině dostatek surovin, ale hlavně vybudovat základnu, kde byste se mohli schovat před zimou. Když budete dostatečně chytří, může se z největšího nepřítele stát cenný spojenec. Nehostinná příroda totiž bude skrývat několik nástrah, které můžete využít ve svůj prospěch.

Zdroj: Lich Studio

Je to právě teplota pod bodem mrazu, co zde bude hrát velkou roli. Vaše jednotky totiž mohou jednoduše umrznout, stejně tak vaše tanky. Pokud na nějaké takové narazíte, jsou ovšem dobrým zdrojem surovin, ze kterých na své základně vypreparujete ty nejdůležitější součástky, palivo a další zdroje. Cold Engines by měl vyjít někdy během příštího roku a jako klasická real-time strategie pro více hráčů nabídne dvě frakce a různé upgrady. Hru můžete sledovat na oficiálních webových stránkách nebo si ji přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.