Logo Bulánci

Známe datum vydání Bulánků v Early Accessu

6. 9. 2022
Zdroj náhledu: bulanci.cz

Velice úspěšná kampaň na Startovači umožnila vývojářům ze SleepTeamu zahájit vývoj nových Bulánků. Společně s novou hrou jsme se dočkali také bonusového obsahu, jako jsou trička, polštáře a sběratelské figurky. Přispěvatelé na Startovači si mohli připlatit i za dabing nebo například přístup do Early Accessu, který je nyní oznámen!

Na facebookové stránce Bulánků se objevil příspěvek, který hráčům oznamuje, že v rámci veletrhu Československého herního týdne bude jejich hra vydána. Jedná se o velkou akci na Steamu, kdy české a slovenské hry získávají pozornost z celého světa. Podle vývojářů je tento veletrh ideální příležitostí pro vydání. Oficiálně tato událost začíná 14. listopadu. Vývojáři na své stránce uvádějí, že se stále ještě pokouší zařídit pro podporovatele na Startovači přístup o dva týdny dříve, nicméně nic zatím neslibují. Předběžný přístup si totiž koupilo sedm tisíc lidí.

Na co se můžeme těšit?

V předběžném přístupu se můžeme dočkat nostalgických úrovní, které jsme měli možnost hrát ještě před lety, úrovně jsou Disco, Pohádka a Továrna. Tyto mapy budou doplněny o několik vychytávek, které jsou blíže neurčené. A budou dostupné pro hru ve čtyřech, osmi a dvanácti hráčích. Kromě toho se dočkáme knihy historie, ve které najdeme ilustrace i video. Novým módem bude kradení vlajky.

Pokud jde o herní platformu, ze které budete moct hrát multiplayer, uvedli vývojáři, že bude potřeba mít účet u Epic Games. Ale nebojte, hru můžete hrát i na jedné klávesnici nebo si ji užít přes Steam Remote Play. V předběžném přístupu však online multiplayer nenajdeme. Důvodem je technická náročnost, jelikož se vývojáři musí vypořádat s hráči, kteří mají slabší internetové připojení. Předběžný přístup umožní hru hrát pouze na PC, avšak vývojáři slibují, že na ostatních platformách se pracuje, včetně mobilních telefonů a konzolí.

Plná verze pak přinese další novinky, jako je příběhová kampaň s řadou herních režimů, které v multiplayeru nenajdeme. Dále zde najdeme další úrovně, které přinesou něco nového. Bližší informace k nim však nemáme. Vývojáři se také zmiňují o režimu Battle Royale. Rozšíření se dočkáme i u deskové hry Bulánci – Speciální jednotky, o které si můžete přečíst v naší recenzi. Rozšíření bude několik. Prvním z nich, které by mělo vyjít ještě letos, je kooperativní mise se čtyřiceti úrovněmi a hrát se bude proti společnému nepříteli. Další rozšíření pak ocení zkušenější hráči.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.