Are You Smarter Than 5th Grader? náhled

Zopakujte si 1. stupeň v Are You Smarter Than a 5th Grader?

1. 5. 2022
Zdroj náhledu: Massive Miniteam

V nově oznámené hře Are You Smarter Than a 5th Grader? budete moct otestovat, zda máte lepší znalosti než žák páté třídy základní školy. Bude se jednat o kooperativní vědomostní hru, jež vznikla na základě již dávno ukončené kvízové herní show, která byla vysílána v Americe a nesla stejný název. Hru můžete hrát buď sami, anebo i se svými kamarády, jelikož maximální počet hráčů je osm.

Hra bude nabízet více než 6800 otázek na 24 témat. Do těchto témat bude například patřit slovní zásoba, věda o zvířatech nebo matematika. Na otázku buď budete muset vybrat jednu ze čtyř možností, nebo pravdivý/nepravdivý. Titul bude nadabovaný v angličtině a nebude obsahovat české titulky. To znamená, že znalost angličtiny před hraním samostatné hry je docela nutností.

Přesné datum vydání zatím není známo, nicméně pokud vás titul Are You Smarter Than a 5th Grader? zaujal už teď, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.