Haunted House Renovator náhled

Zrenovujte strašidelný dům v Haunted House Renovator

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: Image Power

Díky simulátorům můžeme renovovat už téměř vše, nicméně renovace strašidelných domů, které obývají duchové, to jsme zde ještě neměli. Vývojářské studio Image Power si nejspíše všimlo tohoto nedostatku ve světě simulátorů, a tak se rozhodlo tuto chybu napravit. Oznámilo proto svůj nadcházející titul Haunted House Renovator. Datum vydání prozatím není známé.

Budete přijímat nabídky po celém herním světě od majitelů domů, ve kterých straší. V domě budete hledat známky paranormálních aktivit, takže si nesmíte zapomenout všechno potřebné vybavení. Zrenovování domu totiž nebude stačit k přesvědčení vašich zákazníků, že je zde pro ně bezpečno. Musíte se všech duchů v domě zbavit, někdy to bude jednoduché a jindy zase složitější, například budete na duchy muset použít nějaké rituály. V Haunted House Renovator ale také bude záležet i na vzhledu domu. Nezapomeňte tedy celý dům uklidit, vymalovat, koupit nové tapety na zeď a také samozřejmě pořídit nějaké dekorace.

Pokud vás Haunted House Renovator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.