Against the Storm – nový herní režim

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Eremite Games

Velmi vydařený titul Against the Storm, který kombinuje klasickou budovatelskou strategii s rogue-lite prvky, nepřestává udivovat. Hra je momentálně ve fázi předběžného přístupu a stabilně si drží vysoká čísla nad 90 % kladného uživatelského hodnocení. Práce na tomto jedinečném titulu jsou v plném proudu a nyní je venku další aktualizace, která přidává do hry nový herní režim.

Against the Storm 29

„Tentokrát pro vás máme vzrušující novinku: zavádíme Tréninkové výpravy, které vám umožní přizpůsobit si herní zážitek podle vašich představ.“ – Eremite Games. V rámci poslední velké aktualizace do hry přibyl nový herní režim, který vám ještě více dovolí poznat a vychutnat si hru. Zároveň byly přidány nové karty služby Steam a změnou prošlo také uživatelské rozhraní. 

Výcviková expedice se odemkne na 10. úrovni po zakoupení vylepšení Obsidian Archive 10. úrovně ve Smoldering City. Vývojáři se rozhodli tuto funkci cíleně uzamknout. Jak prozrazují, je to z důvodu „abychom neznehodnotili základní herní a postupové smyčky a nezkazili zábavu příliš brzy. Vlastní režim je sice úžasná funkce, která umožňuje experimentovat s bláznivými průchody a zvláštními podmínkami, ale neměla by to být první věc, kterou hráč zažije při spuštění hry“. V tomto ohledu nezbývá s vývojáři nic než souhlasit, protože je pravda, že většina hráčů by ihned šla do tohoto režimu a ochudila se tak o hlavní kouzlo hry.

Při odemknutí výcvikové expedice se na HUDu mapy světa objeví zcela nové tlačítko. Při jeho zvolení se před vámi zobrazí okno se spoustou možností, které si můžete v rámci výcviku nastavit. Budete si moci zvolit mezi biomy, počáteční zdroje, úroveň obtížnosti, různé bonusy a samozřejmě i modifikátory ze všech oblastí hry. Mějte však na paměti, že výcvikové výpravy nepřináší žádné odměny do hlavní hry.

Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn