Against the Storm náhled

Against the Storm – rychlý hotfix a hlasování

4. 2. 2023
 

Titul Against the Storm, který svým konceptem a zpracováním jednoznačně překvapil celou komunitu, nepřestává udivovat. Kombinace prvků klasické budovatelské strategie s rogue-lite je navíc zárukou vysoké znovuhratelnosti. Hra je momentálně ve fázi předběžného přístupu a stabilně si drží 95 % kladného uživatelského hodnocení, v rámci kterého spadá do kategorie Extrémně kladných her na platformě Steam.

Against the Storm 23

V rámci předběžného přístupu je jasné, že se objeví i pár chyb, které je potřeba dříve či později opravit. Reakce vývojářů z Eremite Games je však ukázková. Jakmile se začaly na diskuzních fórech objevovat zprávy o nové sestavě bugů, během několik hodin byl vydán rychlý hotfix. Samozřejmě k tomuto hotfixu přibyly i opravy několika dalších nahlášených problémů.

Co hotfix opravuje, se dozvíte níže:

  • Opravena chyba v eventu Noxious Machinery Glade, která zabíjela vesničany hned po aktivaci. S touto chybou souvisí problém, kvůli kterému jste měli na dokončení eventu velmi málo času. 
  • Opravena chyba, kdy nebyl správně odstraněn pracovní efekt události Withered Tree Glade Event.
  • Opraven nesprávný popisek nápovědy pro obtížnost Prestige 1.

Hotfix byl nutný z důvodu poslední aktualizace, která tyto bugy způsobila (v ten samý den). Aktualizace přidává do hry nové prvky jako přepracovaný Rain Collector, tedy sběrač deště, a s tím spojenou novou budovu pro tento prvek. Přišly i nové eventy (viz hotfix), nové lesní záhady a přepracování několika budov. Nyní máte také možnost hlasovat o pátém hratelném druhu ve hře. 

„Pro pátý hratelný druh můžete hlasovat do 9. února. Jakmile odemknete Harpyje, v pravém dolním rohu hlavní nabídky se objeví tlačítko Hlasování komunity. Odtud můžete hlasovat pro jeden ze tří druhů.“ – Eremite Games

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.