Age of Empires vyjde na Xboxu, Age of Mythology zase dostane remaster

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Série Age of Empires přichází na Xbox, tedy alespoň její část. Přesněji řečeno, její momentálně nejaktuálnější části, protože 31. ledna 2023 se na konzolích Xbox objeví Age of Empires II: Definitive Edition, remaster původního vydání Age of Empires II z roku 1999, a ještě téhož roku bude následovat xboxové vydání Age of Empires IV. Tato zpráva se objevila spolu s různými novinkami souvisejícími s touto legendární sérií, které byly dnes oznámeny v rámci oslav 25. výročí značky.
To však není vše, co bylo dnes odhaleno. Pokud jste fanoušky Age of Empires, podívejte se na video, které přibližuje historii série, a pokud fanoušky nejste, podívejte se stejně. Troška historie nikdy neuškodí.
Xbox, World’s Edge a Relic Entertainment také odhalily Age of Mythology Retold, definitivní vydání spin-offu série Age of Empires, který poprvé vyšel v roce 2002. Mělo by se mu dostat stejné péče, jako zažil druhý díl hlavní série.
„Age of Mythology Retold je ve výrobě,“ píše se v oznámení. „Víme, že komunita fanoušků Age of Mythology na definitivní edici s nadějí čekala, a my ji nyní přinášíme. Usilovně pracujeme na tom, abychom vám přinesli slávu původní hry s aktualizovanou grafikou, funkcemi a dalšími prvky.“
Dále jsme se dozvěděli, že hra Age of Empires míří také na mobilní zařízení. Mnoho toho odhaleno nebylo, k dispozici máme pouze krátký trailer.
Byla také potvrzena Anniversary Edice čtvrtého dílu. Ta by měla dorazit společně se třetí sezónou, která do hry přidá Osmany a Mali. Stejně tak se můžeme těšit na nové mapy.
Novinek tedy nebylo málo a my můžeme mít jen radost, že tyto legendární série jsou stále aktuální a budou nám přinášet nový obsah.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn