Godfall - Epic Games

Akční mlátička a netradiční strategie zdarma na Epic Games

9. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám i tento čtvrtek nabízí dva zajímavé tituly, které si po dobu následujících sedmi dnů můžeme zcela zdarma přidat do své knihovny. Dnes se můžeme těšit na mlátičku Godfall a budovatelskou strategii Prison Architect.

Godfall Challenger Edition

Pro mnohé možná příjemné překvapení, pro někoho spíše zklamání. Prvním dnešním titulem na Epic Games Store je akční rubačka Godfall, tedy její osekaná verze, v níž chybí především hlavní kampaň. Původní hra vyšla v roce 2020 jako launch game nové konzole Playstation 5 a na PC exkluzivně pro platformu Epic.

Challenger Edition vám okamžitě odemkne tři end-game režimy – konkrétně Lightbringer, Dreamstones a Ascend Towers of Trials. Díky těmto režimům můžete získat speciální výbavu, určenou na míru vašemu hrdinovi.

Godfall Challenger Edition bude k dispozici do 16. prosince 2021.

Prison Architect

V této netradiční strategii dostanete nelehký úkol, a to postavit věznici v níž budete hlídat různé typy vězňů, přičemž vaší povinností bude udržovat bezpečný chod a zároveň co nejlépe chránitt všechna práva odsouzených. Prison Architect ovšem není jen o samotné stavbě, pro udržení výše zmíněné bezpečnosti je potřeba vaši věznici neustále inovovat a rozšiřovat o nové prvky.

Prison Architect bude rovněž dostupný do 16. prosince 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.