Akční mlátička a netradiční strategie zdarma na Epic Games

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Epic Games nám i tento čtvrtek nabízí dva zajímavé tituly, které si po dobu následujících sedmi dnů můžeme zcela zdarma přidat do své knihovny. Dnes se můžeme těšit na mlátičku Godfall a budovatelskou strategii Prison Architect.

Godfall Challenger Edition

Pro mnohé možná příjemné překvapení, pro někoho spíše zklamání. Prvním dnešním titulem na Epic Games Store je akční rubačka Godfall, tedy její osekaná verze, v níž chybí především hlavní kampaň. Původní hra vyšla v roce 2020 jako launch game nové konzole Playstation 5 a na PC exkluzivně pro platformu Epic.
Challenger Edition vám okamžitě odemkne tři end-game režimy – konkrétně Lightbringer, Dreamstones a Ascend Towers of Trials. Díky těmto režimům můžete získat speciální výbavu, určenou na míru vašemu hrdinovi.

Godfall Challenger Edition bude k dispozici do 16. prosince 2021.

Prison Architect

V této netradiční strategii dostanete nelehký úkol, a to postavit věznici v níž budete hlídat různé typy vězňů, přičemž vaší povinností bude udržovat bezpečný chod a zároveň co nejlépe chránitt všechna práva odsouzených. Prison Architect ovšem není jen o samotné stavbě, pro udržení výše zmíněné bezpečnosti je potřeba vaši věznici neustále inovovat a rozšiřovat o nové prvky.

Prison Architect bude rovněž dostupný do 16. prosince 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn