Godfall - Epic Games

Akční mlátička a netradiční strategie zdarma na Epic Games

9. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám i tento čtvrtek nabízí dva zajímavé tituly, které si po dobu následujících sedmi dnů můžeme zcela zdarma přidat do své knihovny. Dnes se můžeme těšit na mlátičku Godfall a budovatelskou strategii Prison Architect.

Godfall Challenger Edition

https://www.youtube.com/watch?v=ClABuWonMnIPro mnohé možná příjemné překvapení, pro někoho spíše zklamání. Prvním dnešním titulem na Epic Games Store je akční rubačka Godfall, tedy její osekaná verze, v níž chybí především hlavní kampaň. Původní hra vyšla v roce 2020 jako launch game nové konzole Playstation 5 a na PC exkluzivně pro platformu Epic.Challenger Edition vám okamžitě odemkne tři end-game režimy – konkrétně Lightbringer, Dreamstones a Ascend Towers of Trials. Díky těmto režimům můžete získat speciální výbavu, určenou na míru vašemu hrdinovi.

Godfall Challenger Edition bude k dispozici do 16. prosince 2021.

Prison Architect

https://www.youtube.com/watch?v=Ro7h2Y7lTw0V této netradiční strategii dostanete nelehký úkol, a to postavit věznici v níž budete hlídat různé typy vězňů, přičemž vaší povinností bude udržovat bezpečný chod a zároveň co nejlépe chránitt všechna práva odsouzených. Prison Architect ovšem není jen o samotné stavbě, pro udržení výše zmíněné bezpečnosti je potřeba vaši věznici neustále inovovat a rozšiřovat o nové prvky.

Prison Architect bude rovněž dostupný do 16. prosince 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.