Aktualizace 1.47 přinese do American Truck Simulator vylepšené zvuky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Vylepšeny budou ve hře American Truck Simulator zvuky napříč světem, od přírody až po zvuky rušného města. Lišit se bude také intenzita zvuků, která bude rozlišovat, co vlastně děláte nebo v jaké vzdálenosti či směru se od jejich zdroje zrovna nacházíte.

Před časem se vývojáři z českého studia SCS Software vydali do USA, aby lépe poznali a prozkoumali zdejší oblasti. To nicméně nebyl jejich jediný úkol. Do Spojených států amerických se podíval také zvukový tým, jejichž úkolem zde bylo nahrát řadu nových environmentálních a ambientních zvuků pro svět American Truck Simulator. První poznatky a výsledky jejich práce uvidíme již v nadcházející aktualizaci 1.47, která kromě jiného přinese i řadu nových zvuků napříč světem. Díky technologii FMOD bude možné rozlišovat jednotlivé zvuky, a to i z různých směrů či vzdálenosti. Ve zkratce to znamená, že každý audio prvek bude mít různou intenzitu, podle toho, jak daleko se od něj zrovna nacházíte. Před časem se vývojáři z českého studia SCS Software vydali do USA, aby lépe poznali a prozkoumali zdejší oblasti. To nicméně nebyl jejich jediný úkol. Do Spojených států amerických se podíval také zvukový tým, jejichž úkolem zde bylo nahrát řadu nových environmentálních a ambientních zvuků pro svět American Truck Simulator. První poznatky a výsledky jejich práce uvidíme již v nadcházející aktualizaci 1.47, která kromě jiného přinese i řadu nových zvuků napříč světem. Díky technologii FMOD bude možné rozlišovat jednotlivé zvuky, a to i z různých směrů či vzdálenosti. Ve zkratce to znamená, že každý audio prvek bude mít různou intenzitu, podle toho, jak daleko se od něj zrovna nacházíte. 

Dále bude do hry American Truck Simulator zaveden tzv. směrový filtr pro nákladní vozidla. Jeho úkolem bude například rozlišit zvuky tahače podle vašeho směru pohledu a kamery. Ve výsledku by všechny změny měly přinést detailnější a reálnější zpracování, tudíž doufejme, že díky tomuto se American Truck Simulator opět posune o znatelný kus blíže realitě. Více informací naleznete v oficiálním příspěvku studia.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn