Far Cry 6 opět nabízí bezplatný víkend a skvělou slevu

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Pokud jste dosud neměli možnost zahrát si nejnovější Far Cry 6, a to ani v srpnu minulého roku, kdy probíhal bezplatný víkend, můžete si svůj nedostatek napravit. Ubisoft totiž nabízí až do 20. února možnost vyzkoušet si titul zcela zdarma. Nabídka se vztahuje na všechny známé platformy, tedy PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Příběh ve hře Far Cry 6 se točí kolem postavy hlavního záporáka, diktátora Antóna Castilla, a jeho třináctiletého syna Diega Castilla. Na tuhle cestu se vaše postava Dani Rojas nejdříve vydat nechtěla, chtěla se pouze dostat co nejdříve pryč z Yary a žít svůj nový svobodný život jinde. To se jí ale nepodařilo. Zdá se totiž, že jejím posláním a osudem je rozpoutat revoluci a stát se jednou z pravých guerrillas – bojovníků za svobodu ostrova. Přečíst si rovněž můžete naši recenzi.

Pokud by se vám Far Cry 6 zalíbil, můžete jej momentálně zakoupit se slevou 70%, což je mimochodem více, než tomu bylo při prvním bezplatném víkendu. Kromě Far Cry 6 je ve velké slevě i Assassin’s Creed Valhalla nebo Ghost Recon Breakpoint.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn