Far Cry 6 - Antón Castillo a jeho syn

Far Cry 6 opět nabízí bezplatný víkend a skvělou slevu

17. 2. 2023
 

Pokud jste dosud neměli možnost zahrát si nejnovější Far Cry 6, a to ani v srpnu minulého roku, kdy probíhal bezplatný víkend, můžete si svůj nedostatek napravit. Ubisoft totiž nabízí až do 20. února možnost vyzkoušet si titul zcela zdarma. Nabídka se vztahuje na všechny známé platformy, tedy PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Příběh ve hře Far Cry 6 se točí kolem postavy hlavního záporáka, diktátora Antóna Castilla, a jeho třináctiletého syna Diega Castilla. Na tuhle cestu se vaše postava Dani Rojas nejdříve vydat nechtěla, chtěla se pouze dostat co nejdříve pryč z Yary a žít svůj nový svobodný život jinde. To se jí ale nepodařilo. Zdá se totiž, že jejím posláním a osudem je rozpoutat revoluci a stát se jednou z pravých guerrillas – bojovníků za svobodu ostrova. Přečíst si rovněž můžete naši recenzi hry Far Cry 6.

Pokud by se vám FC 6 zalíbil, můžete jej momentálně zakoupit se slevou 70%, což je mimochodem více, než tomu bylo při prvním bezplatném víkendu. Kromě FC 6 je ve velké slevě i Assassin's Creed Valhalla nebo Ghost Recon Breakpoint.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.