Evil Dead: The Game získává battle royale

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Evil Dead: The Game začíná být titulem plným překvapení. Když hra vyšla minulý rok na platformě Epic Games Store, nevedla si finančně špatně. Do jisté míry za to mohou fanoušci série a upřímně řečeno se není čemu divit. Největší otázkou bylo ovšem to, jak si Evil Dead: The Game povede v následujících letech, co se dodatečného obsahu týče… když už jsme u toho, pojďme rovnou k nové aktualizaci, jejíž příchod byl docela překvapivý.

Ash Williams rozřeže PS Plus

Nedávno jsme vás informovali, že společnost Sony plánuje v únoru přidat do služby PS Plus čtyři zajímavé tituly, včetně her Destiny 2: Beyond Light a Evil Dead: The Game. Zařazení Ashe Williamse do služby PS Plus mi nedávalo příliš velký smysl, vzhledem k tomu, že ačkoliv mám tuto sérii rád, nejedná se o tak výraznou záležitost, která by se těšila takové pozornosti jako Destiny 2. Navíc mám pocit, že tento projekt je opravdu vytvořen pro fanoušky celé série Evil Dead. Jakmile jsem ale zjistil, jaké nové mechaniky přináší poslední aktualizace, začalo mi to dávat smysl.

Evil Dead The Game – přímý zásah

Splatter Royale!

Poslední aktualizace této hry přinesla režim, který je v poslední době všude násilně cpaný, a nemluvím o ničem jiném než o battle royale. Nevím, jak to vnímáte vy, ale mně osobně to začíná lézt krkem. Díky únorovému přidání Evil Dead: The Game do služby PS Plus si ji budou moci zahrát i hráči, kteří si hru nechtěli koupit, a navíc je tu battle royale, v němž se utkáte s dalšími čtyřiceti hráči. Budete si moci vybrat ze všech postav obsažených ve hře, takže můžete být přeživším nebo démonickou ohavností. Jak to tedy celé funguje? No, v podstatě stejně jako v každé jiné battle royale formě. Běháte po mapě, sbíráte zbraně a snažíte se zabít všechny ostatní, to je vše.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn