Amnesia: The Bunker se ukazuje v prvním traileru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frictional Games
Dámy a pánové, je téměř nemožné, abyste neznali švédské nezávislé vývojářské studio Frictional Games. Na svém kontě totiž mají hned několik proslulých hororových her, jako je například Soma, nebo herní sérii Amnesia. Pokud jste fanoušky právě zmíněné Amnesie, mám pro vás radostnou zprávu, jelikož byl oznámen nový díl této série, nesoucí název Amnesia: The Bunker.
Amnesia: The Bunker bude ale v určitých ohledech jiný než jeho předešlé díly. Poprvé se bude jednat o semi-open world, a ještě k tomu se vám do rukou dostane i zbraň. Konkrétně se bude jednat o starý revolver, nejspíše pouze s jedním jediným nábojem. Teď se pojďme přesunout k příběhové části, která mě docela rychle a jednoduše oslovila. Jakožto hráč se ocitnete v roli osamělého francouzského vojáka během první světové války. Vaším úkolem bude samozřejmě přežít, prozkoumávat herní svět, řešit různé puzzly a k tomu všemu dělat rozhodnutí, která ovlivní herní příběh.
I přes všechny tyto změny bude titul doprovázen hororovou atmosférou, na kterou jsme všichni zvyklí. Přesvědčte se sami a podívejte se na první oznamovací trailer.
Přesné vydání hry Amnesia: The Bunker není známo, nicméně by měla dorazit někdy v průběhu příštího roku. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn