Animal Crossing: New Horizons a čvachtání v bazénu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Animal Crossing: New Horizons je celkem povedený simulátor běžného života v líbivém zpracování. Ačkoliv je hra v herní komunitě oblíbená a svým zpracováním se může doslova pyšnit, jedna věc hráčům přece jen vadí. Je totiž veřejným tajemstvím, že titul vám bohužel nedovolí plavat, a to ani ve vlastním bazénu. Jediné místo, kde můžete plavat, je moře. Nicméně zde si musíte dát pozor, protože pokud se příliš vzdálíte od břehu, můžete potkat žraloka.

Hráči však přišli na způsob, jak se vrhnout přímo do bazénu nebo se v krásných vibracích letního počasí svlažit v bazénu, který jste si pořídili. Díky využití této chyby se můžete doslova ponořit do vodní nádrže, akvária, vířivky atd. Jedinou podmínkou je, že se do dané „vodní nádrže“ musíte vlézt.

Animal Crossing New Horizons just relax

Zdroj: Nintendo

Kreativita hráčů s sebou nese i rizika

Tito kreativní hráči, kteří se dokonce chlubí svým relaxováním ve vodě na Twitteru. Nintendo je však známé tím, že ve svých hrách zachovává doslova „jiskřivý lesk“. To znamená že tato chyba, která se stala z pohledu hráčů oblíbenou a nikterak neškodí hře, bude velmi rychle opravena.

Nintendo je však známé tím, že ve svých hrách zachovává doslova „jiskřivý lesk“. To znamená, že tato chyba, která se stala z pohledu hráčů oblíbenou a nikterak neškodí hře, bude velmi rychle opravena.

Každopádně, vyskytla se i řada problémů s využitím této chyby, jak můžete vidět na tomto videu.  Je totiž možné, že chyba vás vtáhne doslova pod hladinu a vy se utopíte. V některých případech se i stalo, že postavička byla vtažena pod herní plochu a byla nenávratně ztracena.

Využití této chyby je tak čistě na uvážení každého hráče.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn