Animal Crossing New Horizons cry me a river

Animal Crossing: New Horizons a čvachtání v bazénu

16. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Animal Crossing: New Horizons je celkem povedený simulátor běžného života v líbivém zpracování. Ačkoliv je hra v herní komunitě oblíbená a svým zpracováním se může doslova pyšnit, jedna věc hráčům přece jen vadí. Je totiž veřejným tajemstvím, že titul vám bohužel nedovolí plavat, a to ani ve vlastním bazénu. Jediné místo, kde můžete plavat, je moře. Nicméně zde si musíte dát pozor, protože pokud se příliš vzdálíte od břehu, můžete potkat žraloka.

Hráči však přišli na způsob, jak se vrhnout přímo do bazénu nebo se v krásných vibracích letního počasí svlažit v bazénu, který jste si pořídili. Díky využití této chyby se můžete doslova ponořit do vodní nádrže, akvária, vířivky atd. Jedinou podmínkou je, že se do dané „vodní nádrže“ musíte vlézt.

Zdroj: Nintendo

Kreativita hráčů s sebou nese i rizika

Tito kreativní hráči, kteří se dokonce chlubí svým relaxováním ve vodě na Twitteru. Nintendo je však známé tím, že ve svých hrách zachovává doslova „jiskřivý lesk“. To znamená že tato chyba, která se stala z pohledu hráčů oblíbenou a nikterak neškodí hře, bude velmi rychle opravena.

Nintendo je však známé tím, že ve svých hrách zachovává doslova „jiskřivý lesk“. To znamená, že tato chyba, která se stala z pohledu hráčů oblíbenou a nikterak neškodí hře, bude velmi rychle opravena.

Každopádně, vyskytla se i řada problémů s využitím této chyby, jak můžete vidět na tomto videu.  Je totiž možné, že chyba vás vtáhne doslova pod hladinu a vy se utopíte. V některých případech se i stalo, že postavička byla vtažena pod herní plochu a byla nenávratně ztracena.

Využití této chyby je tak čistě na uvážení každého hráče.

Zdroj: gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.