seven deadly sins: origin - nahledovka

Anime Seven Deadly Sins jako open-world hra?!

30. 1. 2022
Zdroj náhledu: Netmarble

Seven Deadly Sins je opravdu úspěšné anime a jedno z nejsledovanějších na Netflixu. Značka má již několik herních titulů, avšak pouze na mobily nebo konzole a doslova si říká o nějakou pořádnou adaptaci s otevřeným světem. Korejští vývojáři z Netmarble, kteří vytvořili tahové RPG ze světa Seven Deadly Sins, nám nyní ukazují teaser na jejich nový projekt s otevřeným světem. Tento titul bude nést podnázev Origin.

Spousta hráčů říká, že Genshin Impact je napodobenina Zeldy. No, možná trochu ano, ale tento nový projekt se opravdu až moc podobá Genshinu. Dá se spíš říct, že je takový obohacenější, ku příkladu budete moct plavat pod vodou a nevypadá to, že by vám plavání bralo staminu. Pokud však graficky porovnáme Genshin a tuto novinku a zároveň budeme předpokládat, že toto jsou opravdu záběry ze hry, Seven Deadly Sins naprosto vyhrávají. Hlavně kvůli tomu, že při soubojích lze vidět, že se ničí okolní prostředí pod náporem síly nepřátel nebo tlakové vlny útoků ohýbají stromy atp. Dále tady vidíme podobné prvky, jako na příklad přesunutí z bodu A do bodu B pomocí schopností vašich společníků (viz Diane a její schopnost vytvořit masivní pilíř). Další podobný aspekt je nenáviděná stamina, která, jak lze vidět na teaseru, ubývá značně rychleji než v Genshinu. Není to jisté, ale je možné, že nám hra nabídne i multiplayer, jenž snad nebude tak osekaný, jako v jeho čínském dvojčeti. Budeme se nadále těšit, co nám Netmarble ukáže v příštích dnech.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.