Animal Crossing New Horizons just relax

Podpora pro Animal Crossing: New Horizons končí

29. 1. 2022
 

Animal Crossing je série oblíbená všemi věkovými fanoušky. Ti mladší v ní poznávají zvířata a hmyz, zato ti starší například unikají před realitou do tohoto mírumilovného světa. Tato exkluzivka vydala poslední titul v roce 2020 a přidávala updaty tak trochu diskutabilně, až nedostatečně. Tvůrci se to pokusili napravit vydáním DLC Happy Home Paradise, kde navrhujete svým vesničanům domy, a velkým updatem pro náš dosavadní ostrov. Tento update 2.0 nám měl dát šanci, že se New Horizons ještě někam posunou nebo by s hrou měli vývojáři ještě nějaké plány. Opak je však pravdou.

Na Twitteru se objevil tento příspěvek, který neoficiálně oznamuje, že podpora pro Animal Crossing: New Horizons končí. Opravdu vtipné, že ještě včera jsem psal o ukončení podpory pro Watch Dogs: Legion. Tento příspěvek hlavně navádí negativní emoce než smutné. Je tomu tak, protože vývojáři budou nadále podporovat mobilního předchůdce AC:NH – Animal Crossing: Pocket Camp. Fanoušci jsou hlavně naštvaní kvůli tomu, že Pocket Camp je plný mikrotransakcí, a tak tvůrcům vydělává samozřejmě víc. Dá se usoudit, že Happy Home Paradise byl takový „test“, jestli je o hru stále zájem a jestli má cenu se jí i nadále věnovat. Zatím jsou tohle všechno jenom úsudky, protože se Nintendo ještě nevyjádřilo.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.