ETS2 Heart of Russia - vstupní monument

Nové obrázky z připravovaného Ruska a Texasu pro hry ETS2 a ATS

29. 1. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Vydání nového DLC pro Euro Truck Simulator 2 (ETS2) i American Truck Simulator (ATS) se kvapem blíží, a jak už je u SCS Software zvykem, nechybí mnoho nových ukázek, které jednotlivá rozšíření více přibližují.

Heart of Russia a vstupní monumenty

Jedním z mnoha lákadel nového rozšíření Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia budou mimojiné tzv. vstupní monumenty, jejichž primárním úkolem je dát řidičům najevo vjezd do města. Tyto speciální stavby jsou většinou vyhotoveny z betonu, zdobeny nápisy a různými detaily. Tyto stavby také slouží jako ukazatel tří ruských důležitých správních divizi – oblast, okrug, raion.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření Heart of Russia pro hru ETS2 si můžete přidat do svého seznamu přání pomocí tohoto odkazu. Oficiální datum vydání prozatím není známo. Více informací o nových detailech naleznete zde.

Texas a jeho bavlnářský průmysl

Také připravovaný stát Texas pro sesterskou hru American Truck Simulator přináší nové informace. Konkrétně se nejnovější příspěvek na oficiálních stránkách zabývá bavlnářským průmyslem, který je v tomto státě nejrozšířenější a největší z celého USA. Pole se nachází především na severozápadě a jihovýchodě o celkové ploše 36 259 kilometrů čtverečních.

Zdroj: SCS Software

Ani Texas pro ATS nemá prozatímní datum vydání. Více informací naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.