Dead Cells seriál – náhledový obrázek

Animovaný seriál Dead Cells je téměř za rohem

20. 6. 2023
Zdroj náhledu: Motion Twin

I Dead Cells budeme moci příští rok zařadit mezi herní tituly převedené na filmové plátno. Za vznikem stojí francouzské animační studio Bobbypills, které také pracuje na nadcházejícím Far Cry 3: Blood Dragon.

Stejně jako ve hře bude místem dějiště prokletý ostrov sužovaný morem, který lid proměnil v příšery. I v tomto případě přijde na řadu hrdina s plamennou hlavou, byť ze svých povinností nebude nijak nadšený.

Dle dostupných informací očekáváme deset sedmiminutových epizod, nejprve vysílaných výhradně na francouzské streamovací službě ADN, která patří mezi koproducenty projektu. Tak snad to dobře dopadne a tvůrci dosáhnou alespoň z poloviny úspěchu hry.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.