Armored Core 6 - náhled

Armored Core 6 má potvrzené datum vydání

29. 4. 2023
Zdroj náhledu: FromSoftware

Úniky byly tentokrát správné. Nadcházející hra s roboty Armored Core 6 skutečně vyjde 25. srpna. Odhalení proběhlo pomocí gameplay traileru.

První náznaky toho, že by titul mohl přijít již brzy, se objevily pár dní zpět, když Armored Core 6: Fires of Rubicon obdržel ratingové hodnocení v Jižní Koreji. Konkrétní datum posléze vypustil do světa magazín Insider Gaming, který trefil i den, tedy 25. srpna letošního roku. Kromě data vydání vývojáři ukázali také nový gameplay trailer, který více přibližuje, jak bude konkrétně hra vypadat.

Dodejme, že série Armored Core se na herní scénu vrací po opravdu dlouhé době. Poslední díl totiž vyšel v roce 2012, tehdy ještě na Xbox 360 a Playstation 3. To také znamená, že se tato franšíza poprvé objeví i na počítače. Kromě PC hra dorazí také na Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.