Assassin_s-Creed-–-logo-

Assassin's Creed jako crossover s mobilní hrou

6. 3. 2022
Zdroj náhledu: ff.garena.com

Mobilní battle royale akce Free Fire se propojuje s Assassin's Creed a představuje všem hráčům reskin, skok důvěry a další možnosti. Free Fire skončil v roce 2021 událostí nazvanou Final Episode: hráči se mohli po omezenou dobu zúčastnit záchranné mise na Bermudách. Nyní se k úspěšnému mobilnímu titulu společnosti Garena připojila další crossoverová akce.

Dnes, 3. března, mohou hráči Free Fire získat přístup ke kolaboraci Assassin's Creed, zahrnující novou znělku (The Creed of Fire, dostupnou na Spotify), tematický reskin a exkluzivní budovu Sanctuary. Nejnovější atrakce na mapě Bermud zahrnuje nejen některé předměty, které nesmíte minout, ale také touhu vystoupat na vrchol svatyně a vykonat posvátný iniciační obřad asasínského řádu – skok důvěry. Crossover Free Fire x Assassin's Creed zahrnuje také tematické změny herních prvků, jako je letadlo, vzducholoď a hrací automat.

Zdroj: ff.garena.com

Free Fire přitom není jedinou z Battle Royale her, které Ubisoft kříží se svou nejoblíbenější značkou. Ještě tento měsíc se ve Fortnite představí jako hratelný hrdina legendární Ezio Auditore. Přinese s sebou ikonickou skrytou čepel, zabudovaný emotikon assassin strike a klasické roucho. Březen je také důležitým měsícem pro základní sérii, protože příští týden ve čtvrtek 10. března se v digitálních obchodech objeví zbrusu nové rozšíření Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok. Nadcházející obsah se točí kolem Odinova pokusu zachránit svého syna Baldra z rukou nadpozemského únosce v říši Svartalfheim.

Zdroj: screenrant.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.