Assassin's Creed Red – úvodka

Assassin´s Creed Red by měl vyjít do jara 2025

9. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Nenápadně, ale stalo se. Ubisoft potvrdil termín očekávané hry Assassin´s Creed Red. Stalo se tak, když generální ředitel společnosti Yves Guillemot komentoval zveřejněné finance za další fiskální období, které bude končit už za pouhé dva měsíce. Zaměřil se rovnou na nadcházející finanční období, tedy až k roku 2025 (ten čas ale letí že), kde bude následující fiskální rok končit. Pro Ubisoft to bude údajně velmi dobrý rok, protože se počítá minimálně se dvěma tituly, na nichž si budou moci naplnit peněženky, Assassin´s Creed Red a Star Wars Outlaws. 

Nikoho tak asi nepřekvapí, že cokoliv s licencí Star Wars by mělo vydělat, a Ubisoft s touto variantou automaticky počítá. Složitější to ale bude právě u dalšího dílu Assassin´s Creed. Valhalla už nebyla přijata fanoušky jako něco s asasíny a přiznejme si, že Mirage je pouze lehce nadstandardní hrou, kde není moc prostoru na to říct, jak moc průměrnou hrou vlastně je. Ale nyní je tu Assassin´s Creed Red a ten by měl vydělat balík.

Což je vlastně ironie, protože kromě určitých leaků o titulu vlastně nevíme nic. Pokud vám dám rychle shrnutí, tak uvidíme černošského samuraje Yasukeho, hlavní postavou má být ninja / kunoichi asasínka a uvidíme Japonsko. Jinak se nyní i Guillemot rozpovídal trošku více, takže konečně třeba víme, že bychom se měli dočkat i opotřebovávání oblečení a výbavy hlavních postav. Nejdůležitější informací ale asi je, že Ubisoft chce opět posunout hranice grafiky, kde animace mají budit pocity realismu, tedy až skoro skutečného světa. Co to může znamenat? Osobně si myslím, že Assassin´s Creed Red bude podobný spíše Valhalle než čemukoliv jinému. Budu ale rád, když se hra povede. Počkáme si na první trailer, ostatně, Ubisoft do propagace asasínů vždycky dává velké peníze.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.