Persona

Atlus připravuje dva nové přírůstky do série Persona

11. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb

Fámy o rozšíření velmi úspěšné JRPG série Persona kolují po internetu už nějakou dobu. Atlus však naprostým omylem tyto fámy potvrdil publikací trailerů na svůj instagramový účet.

Tyto trailery zachycují dvě nové hry série Persona. První z nich je remake úspěšné Persona 3, která nedávno spolu s Persona 4 Golden zažila své znovuvydání na další platformy, a dostala se tak mezi širší publikum hráčů, jelikož do této doby byly obě hry dostupné pouze na PSP / PS Vita. Tento remake nese název „Persona 3 Reload“ a jeho vydání je potvrzeno na začátek roku 2024 pro platformy PC, Xbox One a Xbox Series X jako součást XBox Game Pass. Žádné jiné platformy nejsou zatím potvrzené.

Persona 5 Tactica

Druhou oznámenou hrou je spin-off Persona 5, který nese název Persona 5 Tactica a a svou hratelností se podobá hrám, jako jsou Fire Emblem a Final Fantasy Tactics. Jedná se tedy o tahovou hru, jejichž příběh vrací staré známé tváře z Persona 5, jako je například Joker, Morgana nebo Panther.


Článek pro Gaming Professors napsal Josef Horák.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.