Atomic Heart key

Atomic Heart představil příběhové DLC

28. 6. 2023
 

Nějakou dobu se o tom v kuloárech mluvilo. Nyní vyšel první oficiální trailer na Annihilation Instinct, jak se nazývá toto herní rozšíření. V něm se vypravíte do Mendělejevova komplexu a jeho okolí, abyste se dozvěděli více o MORA. Aby toho samozřejmě nebylo málo, budete muset čelit hromadě nových nepřátel, včetně robotů, kteří umí měnit podobu. Díky bohu, že i vy budete mít nové zbraně.

První z nich je Klusha. To je hůl s dvojitou čepelí, díky níž budete moci lépe bojovat proti skupinám protivníkům. Druhou je Secateur. V tomto případě se jedná o střelnou zbraň s velmi rychlou střelbou a nabitým projektem v alternativním režimu. Když jsou nové zbraně, musí být i schopnosti. Díky Techno-Stasis budete moci manipulovat s časem.

Atomic Heart v Annihilation Instinct nabídne novou záhadnou postavu, návrat některých starých známých a hromadu umělé inteligence, která se vás bude pokoušet vyhladit. Hlavní lákadlo samozřejmě má být zjištění, co se stalo se světem po konci základní hry. Dříve než rozšíření vstoupí 2. srpna do hry, tvůrci se rozhodli hráče navnadit ještě jedním bonusem, a tím je New Game+. Co víc chtít k návratu do hry?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.