Dyson Zone sluchátka – promo

Sluchátka Dyson Zone pro čistý zvuk i vzduch

30. 3. 2022
Zdroj náhledu: Dyson

Dyson je firma, o které jste možná nikdy předtím neslyšeli. Jakpak by ne, když funguje převážně na britském trhu a zabývá se výrobou vysavačů, ventilátorů, čističek vzduchu a další drobné elektroniky, která má co do činění s prouděním vzduchu. Dyson se však nyní nevytasil s novým nadupaným vysavačem, ale rovnou se sluchátky… ne ovšem ledajakými. Sluchátka Dyson Zone jsou jedinečná v tom, že jednak nabídnou kvalitní zvuk, ale k tomu všemu navíc přidávají také čističku vzduchu zabudovanou přímo do celé netradiční konstrukce. Čistý vzduch je k nositeli pumpován skrze filtr zakrývající nos a ústa. Ten můžete díky magnetickému odepínání kdykoliv sundat a pohybovat se bez něj.

Filtr slibuje odstranit až 99 % všech škodlivin, jako jsou plísně, prach, bakterie, pyl, ale také průmyslové emise či výfukové plyny z automobilů. Sluchátka se vám tak budou hodit jak doma, tak především venku, kde jsme vystaveni daleko většímu výskytu nejrůznějších alergenů, bakteriím a dalším škodlivinám. Firma Dyson nad vývojem strávila šest let, během kterých pracně tvořila nejrůznější studie a modely k dosažení co možná nejlepšího výsledku.

Asi vás nejvíce budou zajímat bližší specifikace a jejich konečná cena. Bohužel ani jedno nevíme a sluchátka byla prozatím pouze představena. Jasné je však období, kdy se dostanou do prodeje, a tím je podzim tohoto roku. Snad se tedy během následujících měsíců dočkáme více informací. Něco málo se už teď dočtete na oficiálních stránkách.

Zdroj: dyson.com

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.