Postal 4: No Regerts opustí v dubnu Early Access

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Running witch Scissors
Již 20. dubna přijde na naše PC hra Postal 4 s podtitulem No Regerts. Postal 4 vyvíjí na rozdíl od nepovedeného třetího dílu opět vývojáři, kteří celou sérii začali – a také přinesli legendární Postal 2 – Running with Scissors. Jedná se sandboxovou střílečku plnou černého a úmyslně nekorektního humoru.

Postal Dude mluví vaší řečí

Čtvrtý díl byl dostupný na Steamu v režimu Early Access, ten však 20. dubna opustí. V plné verzi se dočkáme takových specialit, jako je možnost zvolit si dabéra hlavní postavy (označované většinou jako Postal Dude). Výchozí dabing pochází od Jona St. Johna, který se dříve proslavil namluvením Duke Nukema, na výběr však jsou i hlasy Ricka Huntera (ten daboval Postal Duda v ikonickém druhém dílu) a Coreyho Cruise (který se také v sérii již několikrát objevil). Celkem tedy budou na výběr tři anglické dabingy.
Podobně jako v druhém dílu bude hra zasazena do jednotlivých dní v týdnu, přičemž se budou postupně odemykat jednotlivé oblasti.
Vývojáři slibují také podporu hry v období následujícím po vydání. Budou přidávat nový obsah, jako jsou nové zbraně nebo vedlejší úkoly. Snad se někdy dočkáme v případě úspěchu hry i nějakého velkého rozšíření?
Postal 4: No Regerts je možné si předobjednat na platformách Steam, GOG a Green Man Gaming. Přečtěte si také naše hodnocení alfaverze.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn