Balada o ptácích a hadech

Balada o ptácích a hadech je tu s prvním teaserem

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: Lionsgate

Blíží se velký návrat do světa Hunger Games. V příběhu se ale dostaneme několik desítek let zpátky do minulosti, konkrétně teprve k desátým Hladovým hrám. V těch bude pracovat teprve osmnáctiletý Coriolanus Snow, který se chce proslavit jako trenér. Bohužel pro něj, dostal toho nejhoršího splátce, holčinu z Dvanáctého kraje. Navíc, jak to tak bývá, mezi mužem a ženou často vzniká vztah, a sám Snow tak ve svém mladém věku začíná s dívkou, která jde do turnaje na život a na smrt, soucítit.

Hlavní ženskou roli Lucy Gray Baird si střihne Rachel Zegler. Ta je začínající herečkou a kromě loňského West Side Story a pár vedlejších rolí se jí kariéra teprve rozjíždí. Postavu Snowa ztvární herec Tom Blyth.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.