Bayonetta 3

Bayonetta 3 dostane speciální cenzorský režim

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Pokud vás ve hraní omezuje zbytečné množství koukání na obnažované ženy, studio PlatinumGames vám vyjde rozhodně vstříc. Bayonetta 3, která vyjde už 28. 10. letošního roku, obdrží tzv. Naivní andělský režim. To je zvláštnost sama o sobě, protože tvůrci také potvrdili, že se slavná čarodějka vrátí v ještě dráždivější podobě než kdy dřív.

Ono se ale také není moc čemu divit. Tato exkluzivita, která vyjde jen na Nintendo Switch, má hlavní hrdinku, co toho skutečně na sobě více nemá, než má. Někdy mám pocit, že snad její oblečení tvoří převážně jen její vlasy. Nikdy však, ani při kombech nebo speciálních útocích, nejdou vidět plně odhalené intimní partie. Díky Andělském módu pak bude vždy oblečená a hra by se měla stát přístupnější i pro mladší ročníky. V tomto případě mě tedy zajímá, je to od tvůrců krok vpřed, či krok zpět?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.