Dying Light 2-DLCAuthority

První bezplatné DLC pro Dying Light 2

15. 2. 2022
Zdroj náhledu: Techland

Podpora od vývojářského týmu Techland pro hru Dying Light 2 je v plném proudu, již nyní je dostupné první bezplatné DLC, které se nazývá „Authority Pack“. Hráči, kteří ve hře skončili na straně armádních dozorců, mohou nyní zastupovat svou zvolenou frakci touhle sadou nového brnění a zbraně. DLC je sice již nyní k dispozici ke stažení, ale hráči budou mít přístup zatím pouze k jedné třetině jeho obsahu. Můžete si tedy vyzvednout pouze bundu Intimidating v setu s cargo kalhotami a tričkem. Další část balíčku má vyjít za pouhé dva dny, 16. února, a v pátek 18. února bude vydána poslední třetina balíčku, která bude obsahovat obouruční kladivo pořádku.

Bylo také oznámeno druhé bezplatné DLC pro Dying Light 2, ale zatím bez data vydání. Toto rozšíření se bude nazývat „Ronin Pack“, a jak již název napovídá, bude obsahovat oblek samuraje a jedinečnou čepel, kterou budeme sekat nemrtvé. Techland se zavázal přinášet do své hry obsah po dobu nejméně nadcházejících pěti let. Již zveřejněný plán pro Dying Light 2 zahrnuje novou sadu výzev přicházející v březnu, zmutované infikované události v dubnu a první placené příběhové DLC, které se objeví v červnu. Hráči se určitě mají na co těšit.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.