Dying Light 2 – parkour

O Dying Light 2 se vývojáři budou starat pět let

16. 1. 2022
Zdroj náhledu: Techland

Zabíjení zombíků se tentokrát – možná – hráčům jen tak neomrzí. Techland totiž slibuje, že titul bude prostřednictvím aktualizací podporovat pět let.

Zdroj: Techland

Ačkoliv už není Dying Light 2 nejvíce žádanou hrou na Steamu, kterou se nově stal Elden Ring od From Software, stále je tato zombie akce jedním z nejočekávanějších titulů tohoto roku. Nedávná informace o délce doby pro kompletní dokončení hry, která podle Techlandu bude činit 500 hodin, vzbudila u fanoušků velkou vlnu emocí. Techland ovšem později upřesnil, že tato doba bude platit pouze v případě, že se hráč rozhodne prozkoumat rozsáhlý otevřený svět do posledního detailu, včetně odemčení všech konců.

Další informací, která může hráče rovněž zvednout ze židle, je nedávné prohlášení vývojářů, které slibuje dlouhou pětiletou podporu prostřednictvím aktualizací. Oficiální zpráva na twitterovém účtu říká, že se titul bude po uvedenou dobu rozšiřovat o nové eventy, příběhová DLC, lokace nebo in-game předměty různého druhu. Díky tomu se tak možná skutečně kompletní dokončení hry ještě o něco protáhne, ale nechme se překvapit.Dying Light 2: Stay Human vychází již 4. února tohoto roku s českými titulky na PC, PlayStation 5/4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.