O Dying Light 2 se vývojáři budou starat pět let

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Techland
Zabíjení zombíků se tentokrát – možná – hráčům jen tak neomrzí. Techland totiž slibuje, že titul bude prostřednictvím aktualizací podporovat pět let.
Dying Light 2 – přetáhnutí tyčí

Zdroj: Techland

Ačkoliv už není Dying Light 2 nejvíce žádanou hrou na Steamu, kterou se nově stal Elden Ring od From Software, stále je tato zombie akce jedním z nejočekávanějších titulů tohoto roku. Nedávná informace o délce doby pro kompletní dokončení hry, která podle Techlandu bude činit 500 hodin, vzbudila u fanoušků velkou vlnu emocí. Techland ovšem později upřesnil, že tato doba bude platit pouze v případě, že se hráč rozhodne prozkoumat rozsáhlý otevřený svět do posledního detailu, včetně odemčení všech konců.

Další informací, která může hráče rovněž zvednout ze židle, je nedávné prohlášení vývojářů, které slibuje dlouhou pětiletou podporu prostřednictvím aktualizací. Oficiální zpráva na twitterovém účtu říká, že se titul bude po uvedenou dobu rozšiřovat o nové eventy, příběhová DLC, lokace nebo in-game předměty různého druhu. Díky tomu se tak možná skutečně kompletní dokončení hry ještě o něco protáhne, ale nechme se překvapit.
Dying Light 2: Stay Human vychází již 4. února tohoto roku s českými titulky na PC, PlayStation 5/4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn