Starfield – to je výhled

Starfield zažívá nejúspěšnější start v historii Bethesdy

8. 9. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Ačkoliv to tak podle reakcí některých hráčů vypadat nemusí, nové vesmírné akční RPG Starfield zažívá nejúspěšnější start v celé historii Bethesdy. Podle posledního vyjádření studia se totiž do vesmírného dobrodružství pustilo již více než šest milionů hráčů a toto číslo pravděpodobně dále roste.

Není pochyb o tom, že Bethesda může být se svou novou značkou plně spokojená. Ačkoliv některé věci nejsou ve hře dotaženy k úplné dokonalosti a má i několik chyb či nedostatků, nic to zřejmě nebránilo v překonávání jednoho milníku za druhým. Zatímco včera jsme vás informovali o překonání milníku jednoho milionu souběžných hráčů, dnes zmíníme další úspěch, a tím je celkový počet hráčů, kteří se do vesmírného dobrodružství pustili. Podle vyjádření si Starfield totiž zahrálo již přes šest milionů hráčů a toto číslo téměř jistě není konečné. Jedná se tak o nejlepší start v historii Bethesdy.

Dalším úspěchem je bezesporu i počet prodaných Premium edic. Možnost zakoupení Premium Edition, v níž bylo možné si titul zahrát už 1. září, totiž údajně využilo až dva miliony hráčů, což je rozhodně další skvělý milník.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.