Men of War II - letadlo

Men of War II byl z technických důvodů odložen na rok 2024

10. 9. 2023
Zdroj náhledu: Best Way

Plánované vydání nové RTS z druhé světové války jménem Men of War II se o něco opozdí. Počin od vývojářského studia Best Way a vydavatele Fulqrum Publishing byl kvůli technickým důvodům odložen na rok 2024.

Někteří hráči dostali možnost si Men of War II vyzkoušet v rámci tří beta víkendů, v nichž byly postupně otestovány všechny režimy. Například v poslední betě bylo možné nahlédnout do režimů Realism a Classic. Výsledky testování nicméně poukázaly na některé technické nedostatky a také na mnoho nápadů, které se studio Best Way rozhodlo ještě před vydáním opravit či implementovat. Bohužel, vyladění hry k dokonalosti bude ještě nějakou dobu trvat a z toho důvodu vývojáři oznámili odklad hry na rok 2024.

„Rádi jsme spolupracovali s naší oddanou komunitou fanoušků během několika playtestů, z nichž jsme postupně shromáždili obrovské množství dat a zpětné vazby,“ řekl producent Maxim Kamensky. „Také jsme obdrželi mnoho skvělých návrhů, které jsme se rozhodli do hry implementovat, že nám původní plán neumožnil odstranit všechny chyby a problémy před zářijovým vydáním. Cítíme, že naši fanoušci si zaslouží dostat hru ve zcela dokončeném stavu bez chyb, a proto žádáme ještě o trochu trpělivosti,“ dodal.

Z vyjádření nicméně není jasné, kdy konkrétně titul dorazí. Proto nezbývá než čekat a doufat, že jako odměnou za odklad dostaneme vyladěný a bezchybný produkt.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.