Vampire The Masquerade – Bloodhunt – fešáci

Bloodhunt končí aktivní vývoj, servery však i nadále zůstanou online

16. 5. 2023
Zdroj náhledu: Sharkmob

Je to dvanáct měsíců, co švédské studio Sharkmob oficiálně spustilo bezplatný upíří battle royale v centru Prahy s názvem Vampire: The Masquerade – Bloodhunt. Pro fanoušky nyní přichází nepříjemná zpráva. Vývojáři končí aktivní vývoj z důvodu, že titul nedosáhl potřebného kritického množství hráčů, aby mu byla i nadále poskytována podpora. Co to pro nás znamená? Do hry se nyní chystá poslední plánovaná aktualizace, která by měla přidat především systém hlasování. To bude pravidelně odemykat nové věci a udržovat Bloodhunt svěží. Další zásahy budou prováděny už pouze v rámci údržby.

Od 26. září 2023 ve hře již nebude možné provést nákup za reálnou měnu. Vývojáři však slibují upravit způsob, jakým snadněji vyděláte tu herní pro odemykání kosmetických doplňků. Servery i nadále zůstanou aktivní, takže Bloodhunt bude stále hratelný, dokud ovšem bude mít aktivní hráčskou základnu i komunitu.

„Od spuštění hry jsme se vydali na cestu, abychom naše hráče nadchli a potěšili, nicméně i když máme úžasnou a velmi angažovanou komunitu, nepodařilo se nám dosáhnout kritického množství potřebného k udržení vývoje. To nás vedlo k rozhodnutí zastavit další vývoj hry Bloodhunt.“„I když jsme stejně jako vy smutní, že vývoj hry Bloodhunt nyní skončil, vězte, že to bylo těžké rozhodnutí a že si tuto zkušenost vezmeme s sebou do vývoje dalších her. Doufáme, že vás v Bloodhuntu ještě čeká mnoho příjemných zážitků, a těšíme se na viděnou v ulicích Prahy!“

Zdroj: bloodhunt.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.