Bloodhunt výročí render

Bloodhunt slaví rok od vydání

28. 4. 2023
Zdroj náhledu: Sharkmob AB

Bloodhunt oslavuje jeden rok od svého vydání. Vampýrská battle royale střílečka ze světa Vampire: The Masquerade oficiálně vyšla 27. 4. 2022, a to pro platformy PC a PlayStation 5.

Tuto událost autoři připomínají prostřednictvím dvou obleků, které můžete získat zdarma po uplatnění kódu „BLOODHUNTONEYEAR“ na stránkách bloodhunt.com, přičemž čas na to je až do konce tohoto roku. Přihlásit se zde můžete i pomocí svého účtu na Steamu.

Zdroj: bloodhunt.com

Bloodhunt startoval s šesti upírskými archetypy, nyní je jich na výběr už devět a pravidelné updaty přidávají třeba nové zbraně a odlaďují vyváženost i herní mechaniky. Už jsme dostali také několik battle passů, které byly k dispozici zcela zdarma. Sharkmob zkrátka odvádí příkladnou službu pro svou fanouškovskou základnu. I tak se nicméně hra potýká s nedostatkem hráčů, což se autoři pokusili vyřešit mimo jiné přidáním botů. Titul je k dispozici zdarma na Steamu a PlayStation 5.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.