Breathedge intro

Epic Games Store rozdává další dvě zajímavé hry

27. 4. 2023
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat karetní hru Poker Club a akční survival titul Breathedge.

Poker Club

Prvním titulem v dnešní rozdávačce je karetní hra Poker Club, která se primárně zaměřuje na online turnaje ve světě Texas Hold’em. K dispozici je více než deset turnajových režimů, v nichž můžete soupeřit až s dvěma sty hráčů z různých koutů světa.

Poker Club bude na Epic Games Store dostupný do 4. května 2023.

Breathedge

Breathedge přináší zajímavou kombinaci příběhové adventury a vesmírného survivalu ve stylu Subnautica. Nabízí propracované survival prvky, průzkum prostředí, a další aspekty, které můžeme vidět v Subnautice či podobných hrách. Pokud byste se o hře chtěli dozvědět něco více, můžete si přečíst naši recenzi.

Breathedge bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 4. května 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.