Borderlands 3 crossplay

Borderlands 3 potvrdilo datum vydání na konzoli Nintendo Switch

3. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Po několika spekulacích přichází zpráva, na kterou mnoho fanoušků a hráčů asi čekalo. Gearbox Software a 2K konečně potvrzují datum vydání Borderlands 3 na konzoli Nintendo Switch.

https://www.youtube.com/watch?v=gjLQ2Uj4OPwVerze pro Nintendo Switch dorazí 6. října v rámci Borderlands 3 Ultimate Edition a nabídne prakticky všechen obsah, který za celou dobu do hry vyšel. Dostaneme tedy základní hru, dva Season Passy, které obsahují různé přídavky, a také spoustu kosmetických předmětů. V pravém slova smyslu tak tato edice nabídne dlouhé desítky hodin obsahu k prozkoumávání. Cena této edice by měla být 59,99 euro.

Spolu s tím byla oznámena a rovnou i vydána také nová kolekce Borderlands Collection: Pandora’s Box, jež obsahuje všechny hry ze světa Borderlands. Konkrétně jde o Borderlands, Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel, Tales from the Borderlands, Borderlands 3 a New Tales from the Borderlands, a to včetně všech rozšíření. Cena kolekce se pohybuje na úrovni 150 dolarů, přičemž nyní je ve slevě k dostání za cenu 60 euro. Tato kolekce je dostupná na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.