Sea of Stars

Sea of Stars prodalo 100 000 kopií za den a prodeje pokračují

1. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Netrvalo to ani 24 hodin a retro RPG Sea of Stars už má na svém kontě více než 100 000 prodaných kopií. Titul vyšel na všech platformách, tedy Nintendu Switch, Xbox One a Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5 a samozřejmě PC. Sami vývojáři ze Sabotage Studio jsou z těchto prodejů neuvěřitelně nadšení a na X poděkovali všem svým fanouškům.

Pokud neznáte Sea of Stars a úspěch vás nyní naprosto překvapil, tak vám řeknu, že se jedná o tahové RPG s retro mechanikami a estetikou. Vzniklo díky crowdfundingové podpoře na platformě Kickstarter, kde autoři vybrali pro vznik hry více než 26 milionů korun. V titulu hrajete za Děti Slunovratu, Zale a Valere, kteří využívají síly Slunce a Měsíce, aby zničili svého nepřítele Fleshmancera. Zároveň verbujete skupinky, plníte vedlejší úkoly a samozřejmě zachraňujete svět.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.