Observer System Redux - lidská mysl

Bude pokračování Observer a The Medium?

10. 1. 2023
 

Když přijde řada na pojem psychologický horor, hodně hráčů si vybaví právě polské studio Bloober Team, které se může pyšnit hned několika ikonickými tituly úspěšně nahánějícími hrůzu. Jak již víme, studio nyní pracuje na několika projektech zároveň, jako je remake nechvalně proslulého Silent Hillu 2, pokračování malířovy choré mysli s názvem Layers of Fears či zcela nový survival titul, o kterém toho prozatím nevíme mnoho. Kromě toho Bloober Team dohlíží na seriálovou adaptaci hry The Medium. Zdá se, že se máme do budoucna skutečně na co těšit, protože v nedávném rozhovoru pro GamingBolt se šéf výroby Kacper Michalski rozpovídal o tom, že zvažuje pokračování hororových titulů The Medium a Observer.

Kacper Michalski říká: „Pokud přijdeme s dobrým nápadem, jak udělat skok zpět do vesmíru Observer nebo The Medium, tak proč ne? Všechno je možné.” Nejedná se sice o úplné potvrzení a vše je stále zatím ve hvězdách, ale důležité je, že studio Bloober Team by bylo této možnosti navázat tam, kde před několika lety skončilo, poměrně dost otevřené. Jak se zdá, rok 2023 bude dost bohatý, co se týče hororových her, protože nás brzy čeká Resident Evil 4 Remake, Dead Space Remake, Sons of the Forest, The Day Before, Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, Amnesia: The Bunker a plno dalších skvostů. Doufám, že jste na to připraveni, protože letos se budete bát!

Zdroj: gamingbolt.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.