Bulánci – co teď

Bulánci představují první teaser

18. 11. 2021
Zdroj náhledu: SleepTeam

Za našich mladých let neexistoval žádný Fortnite ani PUBG. Jediný pořádný battle royale na život a na smrt, a to doslova, bylo střílení agresivních polštářů. Bulánci pro mnoho z nás představují jedny z nejživějších vzpomínek na doby, kdy jsme poprvé popustili uzdu svých nervů a zažili nefalšovaný rage.

Po velice úspěšné kickstarterové kampani dali nejen ti „staří“, ale i noví fanoušci dost jasně najevo, že opravdu stojí o návrat tohoto legendárního kousku. Bulánci se vracejí zpět a jsou agresivnější, brutálnější, mazanější a VĚTŠÍ! Po kratší odmlce jsme se na Steamu na úplném konci včerejšího Direct Showcase akce Czech and Slovak Games Week dočkali dokonalé třešničky na dortu. Vývojáři ze SleepTeam ukázali první teaser a datum spuštění předběžného přístupu… tedy zatím pouze rok. Přesto je přívětivé vědět, že se do víru drsné polštářové bitky budeme moct vrhnout už příští rok.

Zdroj: SleepTeams

Bulánci z požadované částky pět set tisíc korun nakonec vybrali přes sedm milionů. Tvůrci během kampaně museli přidávat stále další a další odměny, jako například crossplatformní multiplayer, editor levelů, exkluzivní zbraně, fotbalovou minihru či speciální skiny a brutální mód pro podporovatele. Těšit se máme na singleplayerovou kampaň, různé minihry, multiplayer až pro osm hráčů hrajících z jednoho zařízení a samozřejmě slibovaný online battle royale pro třicet dva hráčů.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.