Bulánci se vrací

Bulánci hlásí velký NÁVRAT!

17. 5. 2021
Zdroj náhledu: SleepTeam

Bulánci, legendární hra mládí několika generací. Mnoho hodin ve školní učebně, kde si znuděný učitel četl časopis a zbytek třídy vášnivě hrál. Je to skoro dvacet let od prvního setkání s touto hrou.

Bulánci se však nyní pokoušejí nejen o návrat do vašich srdcí, ale také o oslovení mladé generace hráčů. Nedílnou součástí Bulánků byla i poměrně silná celosvětová komunita hráčů, kteří stále udržovali tuto hru při pomyslném životě. 

Bulánci jsou zpět, a to se vší parádou

Nyní, po dvaceti letech, tvůrci původních Bulánků oznámili velkolepý návrat této klasiky. Jak sami vývojáři ze studia SleepTeam uvádějí, na hře již pracují a dokládají to i velmi povedenou a vtipnou upoutávkou.

Bulánci 2.0, jak se zatím hra jmenuje, nemají být pouze starou předělávkou v novém kabátě, tedy pardon, povlečení. Bude se jednat o kompletní prvotřídní titul včetně řady novinek, technických i herních vylepšení a také multiplayeru. Můžete se těšit na týmové přestřelky, dobývací mód a samozřejmě spousty zábavy a létajícího peří.

Zdroj: SleepTeam 

Zahraje si každý

Mezi další pozitivní informaci patří i to, že Bulánky si zahrajete na všech platformách. Nikdo tedy před Bulánky neuteče.

Mezi hlavní body hry dále patří:

  • Kompletní 3D grafika, která dodá polštářkům nový rozměr
  • Notoricky známé a ikonické levely včetně mnoho nových
  • Hra vyjde na PC, Switch, PS4, PS5, Xbox One a Xbox One X
  • Kampaň, kterou budete moci hrát sólo nebo s kamarády
  • V některých levelech se bude střídat den a noc, ale také nepříznivé vlivy počasí
  • Vaše oblíbené hrdiny si budete moci upravit k obrazu svému, a to barvami, různým typem povlečení a dalšími doplňky

Zdroj: SleepTeam 

Pomoci může každý

Bulánci jsou zatím ve fázi vývoje, který je samozřejmě náročný, a to jak časově, tak finančně. Proto se autoři rozhodli obrátit se na veřejnost. Svůj projekt Bulánci 2.0 zveřejnili na portále Startovač, kde můžete vývoj Bulánků podpořit i vy. Za tuto podporu získáte různé zajímavé bonusy a odměny – tvůrci slibují mimo jiné například klíče k předběžnému přístupu, sběratelské figurky, novou stolní hru nebo možnost nadabovat si svého Bulánka. Zároveň s tím také pomůžete oživit jednu z nejikoničtějších her v české i slovenské herní komunitě.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.