Pokemon Go Fest 2022 bude probíhat i osobně

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Tomohiro Ohsumi
Pokémon patří stále mezi celosvětově oblíbené fenomény. Ať už se jedná o animovaný seriál, hry či další aplikace a záležitosti z tohoto světa, jedno je jisté. Pokémoní komunita stále žije.

Pokémon Go Fest 2022 by měl být pro fanoušky Pokémon Go úlevou, protože se jedná o osobní i virtuální událost. Akce v roce 2021 byla virtuální a levnější, ale ani její snížená cena 4,99 dolaru nestála za vstupné a ve srovnání s virtuální akcí v roce 2020 zklamala.Letošní akce by měla být lepší z jednoho prostého důvodu. Tím důvodem je možnost se jí zúčastnit osobně. 

To je skvělá zpráva, protože svět se pomalu vymaňuje z neúprosného sevření pandemie a osobní akce se bude konat na třech různých místech: v Berlíně, Seattlu a Sapporu.

Pokemon pikachu

Zdroj: Tomohiro Ohsumi

Co se chystá na Pokemon Go Fest 2022?

Fest bude dvoudenní celosvětovou akcí, která se bude konat v sobotu 4. června 2022 a v neděli 5. června 2022, přičemž bonusová finálová akce se uskuteční v sobotu 27. srpna 2022. To je všechno hezké, ale osobní akce jsou to, na co se lidé těší, takže zde jsou podrobnosti o akcích Pokémon Go Festu na třech následujících místech:

Je to už téměř tři roky, co se Pokémon Go Fest 2019 konal v Dortmundu, Chicagu a Jokohamě, a nyní nastal čas, aby se akce Pokémon Go Fest opět konaly osobně, což je jistě skvělá zpráva pro ty, kteří na ně poslední tři roky čekali. Celosvětovou akci může kdokoli oslavit virtuálně, takže to vypadá, že fanoušci Pokémon Go dostanou to nejlepší z obou světů, když se mohou připojit buď na dálku, nebo osobně, pokud jsou dostatečně blízko nebo to jinak stihnou jinak.

Klíčové je, že tyto události jsou zatím tak trochu ve hvězdách a přesné podrobnosti v návaznosti na vývoj pandemie se nedají přesně odhadnout.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn