ASKA náhled

Byla oznámená nová vikingská hra ASKA

19. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářské studio Sand Sailor Studio oznámilo svoji další nadcházející hru, která nese název ASKA. Toto studio má na svém kontě již dva tituly, které se ale ničím moc neproslavily ani se nedostaly do širokého povědomí hráčů. Můžeme tedy doufat, že jejich nový titul, který se bude odehrávat ve vikingské osadě, bude již o něco úspěšnější.

Ve hře ASKA zakotvíte se svojí vikingskou lodí v neznámé říši, kde bude vaším úkolem vybudovat dokonalou vikingskou osadu. Po boku ostatních vesničanů budete prozkoumávat tuto tajemnou říši, budovat, craftit, bojovat a samozřejmě hospodařit. Dále se budete připravovat na „Dead Winter“, kdy se během nejdrsnějšího období ze všech, zatímco vás kmen bojuje s živly, temní obyvatelé tohoto světa chystají k útoku na vaši osadu. Dokážete se na tento drsný boj dostatečně připravit a zvítězit?

Titul se bude odehrávat v otevřeném světě z pohledu třetí osoby a jako bonus k tomu všemu si jej budete moci zahrát i s přáteli. Je možné sestavit až čtyřčlennou partu, se kterou budete společně velet vesničanům a budovat svůj kmen od naprostých základů.

Pokud vás hra ASKA zaujala, nezapomeňte si ji přidat do svého seznamu přáni na Steamu. Přesné datum vydání zatím není známo, jisté ale je, že titul dorazí během příštího roku.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.