Časopis o hračkách prozradil novou hru s Želvami Ninja

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @TMNT
Hráči jsou zvyklí, že informace z herního světa unikají díky neopatrným provozovatelům e-shopů nebo že je sdělují anonymní účty insiderů na sociálních sítích, ale těžko si vzpomeneme, kdy naposledy stál za takovým únikem časopis o hračkách. Nyní se to nejspíš stalo. Aktuální číslo britského magazínu Toy World na straně 170 uvádí, že mediální gigant Paramount, pod nějž spadá i herní společnost Nickelodeon Games, v návaznosti na úspěch retro mlátičky Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge a kolekce klasických her Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection připravuje na rok 2023 také úplně novou AAA hru s náctiletými ninja želváky.
Text je formulován způsobem, který vylučuje, že by si jeho autor mohl splést některou z dosud vydaných želvích her s teprve chystaným projektem. Šance, že se s Donatellem, Raphaelem, Michelangelem a Leonardem na počítačích a konzolích opravdu již brzy znovu setkáme, je tedy veliká.
Poslední hra s populárními obojživelníky, která by se dala označit za tříáčkovou, byla hack and slash akce Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan z roku 2016. Ačkoli šlo o dílo japonských mistrů akce ze studia PlatinumGames (mimo jiné tvůrců Nier: Automata nebo série Bayonetta), titul se dočkal slabých recenzí a necelý rok po vydání byl stažen z digitálního prodeje.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn