TMNT – logiáš

Časopis o hračkách prozradil novou hru s Želvami Ninja

6. 9. 2022
Zdroj náhledu: @TMNT

Hráči jsou zvyklí, že informace z herního světa unikají díky neopatrným provozovatelům e-shopů nebo že je sdělují anonymní účty insiderů na sociálních sítích, ale těžko si vzpomeneme, kdy naposledy stál za takovým únikem časopis o hračkách. Nyní se to nejspíš stalo. Aktuální číslo britského magazínu Toy World na straně 170 uvádí, že mediální gigant Paramount, pod nějž spadá i herní společnost Nickelodeon Games, v návaznosti na úspěch retro mlátičky Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge a kolekce klasických her Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection připravuje na rok 2023 také úplně novou AAA hru s náctiletými ninja želváky.

Text je formulován způsobem, který vylučuje, že by si jeho autor mohl splést některou z dosud vydaných želvích her s teprve chystaným projektem. Šance, že se s Donatellem, Raphaelem, Michelangelem a Leonardem na počítačích a konzolích opravdu již brzy znovu setkáme, je tedy veliká.

Poslední hra s populárními obojživelníky, která by se dala označit za tříáčkovou, byla hack and slash akce Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan z roku 2016. Ačkoli šlo o dílo japonských mistrů akce ze studia PlatinumGames (mimo jiné tvůrců Nier: Automata nebo série Bayonetta), titul se dočkal slabých recenzí a necelý rok po vydání byl stažen z digitálního prodeje.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.