Scarlet Deer Inn – hadice

Česká hra Scarlet Deer Inn dostala první trailer

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: Attu Games

České studio Attu Games po úspěšném projektu Feudal Alloy už nějakou dobu usilovně pracuje na své další ambiciózní videohře jménem Scarlet Deer Inn. Od tohoto oznámení během minulého roku jsme se až do dnešních dní nedozvěděli nic moc konkrétního. To ovšem již neplatí, protože titul dostává první trailer, který nás alespoň na chvíli zavede do temného a nebezpečného světa, v němž se hlavní hrdinka Eliška, matka dvou dětí, bude muset vypořádat se všemožnými potvorami inspirovanými slovanským folklórem a úžasnými filmy studia Ghibli.

Zajímavé na chystaném titulu je to, že sami autoři jej popisují jako vyšívanou akční adventuru s emotivním příběhem. Co si pod tím představit? Všechny snímky postav, od lidí přes zvířata až po monstra, byly skutečně vyšívané a rozpohybované pomocí šikovného vývojářského páru. Attu Games je totiž již nějakou dobu rodinnou záležitostí a tito kreativní manželé se svou všestrannost pokusí prezentovat právě skrze hru Scarlet Deer Inn. Se všemi úkony souvisejícími s vývojem titulu se totiž snaží vypořádat naprosto sami, hudbou či animací počínaje a samotným vydáním konče. Nutno uznat, že trailer vypadá náramně dobře a u spousty fanoušků jistě vzbudí ještě větší natěšení. Jen škoda, že jsme se stále nedozvěděli datum vydání, ale nic se nemá uspěchat. Držíme palce!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.