ATS - informace v GPS navigaci

České hry ATS a ETS2 obdrží v aktualizaci 1.44 další zajímavou novinku

21. 2. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Práce na nové aktualizaci 1.44 do českých kamionových her Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a American Truck Simulator (ATS) jsou v plném proudu a vývojáři ze studia SCS Software nás zásobují jednou informací za druhou.

Zdroj: SCS Software

Další novinkou v nadcházející verzi bude označování tzv. skrytých cest. Jak jistě víte, kromě předem daných silnic a dálnic, jež jsou zobrazeny na mapě a GPS, lze občas narazit také na cesty, které vedou k něčemu zajímavému, ale nejsou na mapě oficiálně zobrazeny. Dosud bylo možné tyto cesty navštívit, aniž by se na vaší GPS zobrazila jakákoliv informace. To se však s aktualizací 1.44 změní. Od nové verze se při vjezdu do neoznačené cesty objeví oranžová přerušovaná čára a na vaší navigaci vám vyskočí informace o nálezu tajné cesty. Vývojáři si od toho slibují především snadnější navigaci, pokud dané místo budete chtít v budoucnu znovu navštívit.

Zdroj: SCS Software

Více informací naleznete v oficiálním příspěvku studia. Tak co, jak se vám nová funkce zamlouvá? Za mě rozhodně super. Datum vydání nové aktualizace do ETS2 a ATS prozatím není známé, ale věříme, že se tak stane již velmi brzy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.