České hry ATS a ETS2 obdrží v aktualizaci 1.44 další zajímavou novinku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Práce na nové aktualizaci 1.44 do českých kamionových her Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a American Truck Simulator (ATS) jsou v plném proudu a vývojáři ze studia SCS Software nás zásobují jednou informací za druhou.

Zdroj: SCS Software

Další novinkou v nadcházející verzi bude označování tzv. skrytých cest. Jak jistě víte, kromě předem daných silnic a dálnic, jež jsou zobrazeny na mapě a GPS, lze občas narazit také na cesty, které vedou k něčemu zajímavému, ale nejsou na mapě oficiálně zobrazeny. Dosud bylo možné tyto cesty navštívit, aniž by se na vaší GPS zobrazila jakákoliv informace. To se však s aktualizací 1.44 změní. Od nové verze se při vjezdu do neoznačené cesty objeví oranžová přerušovaná čára a na vaší navigaci vám vyskočí informace o nálezu tajné cesty. Vývojáři si od toho slibují především snadnější navigaci, pokud dané místo budete chtít v budoucnu znovu navštívit.

Zdroj: SCS Software

Více informací naleznete v oficiálním příspěvku studia. Tak co, jak se vám nová funkce zamlouvá? Za mě rozhodně super. Datum vydání nové aktualizace do ETS2 a ATS prozatím není známé, ale věříme, že se tak stane již velmi brzy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn