Předělávka Kalifornie pro ATS přináší detaily o odstraněném San Rafaelu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Není to tak dávno, co nám vývojáři z SCS Software, stojící za titulem American Truck Simulator (ATS), oznámili odstranění města San Rafael. V nejnovějším příspěvku nám na oficiální stránce studia přinášejí první informace k tomuto kroku a rovněž několik obrázků.
ATS Kalifornie - zatáčka

Zdroj: SCS Software

Kam směřují další kroky?

Jak již vývojáři dříve avizovali, jednou ze zásadních změn je rozsáhlé přepracování silniční sítě, kterého jsme se zčásti dočkali už ve vydané první fázi. Kromě silnic do hry přibyly i tzv. zemědělské stanice a mnohé další věci. Všechny dosavadní změny lépe odpovídají a budou odpovídat současným standardům studia a více tak sjednotí jednotlivé státy.
Omlazovací kúrou nově projde i oblast San Pablo Bay Area. S odstraněním města San Rafael dojde v této části k několika změnám, jež zároveň připraví prostor pro budoucí, nové město, které nahradí zmíněný San Rafael. V první řadě dojde ke kompletní rekonstrukci všech křižovatek v dané oblasti. Dále bude přestavěna US-37 vedoucí do Napa Valley nebo Richmond Bridge Landmark a dojde také k lepšímu sloučení dálnic I-80 a I-580. Do této části navíc přibyde nová oblast Carquinez Bridge.

Zdroj: SCS Software

Změn bude pravděpodobně ještě více a doufáme, že se s nimi vývojáři v budoucnu také pochlubí. Další informace najdete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn