ATS Kalifornie - silniční síť

Předělávka Kalifornie pro ATS přináší detaily o odstraněném San Rafaelu

4. 2. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Není to tak dávno, co nám vývojáři z SCS Software, stojící za titulem American Truck Simulator (ATS), oznámili odstranění města San Rafael. V nejnovějším příspěvku nám na oficiální stránce studia přinášejí první informace k tomuto kroku a rovněž několik obrázků.

Zdroj: SCS Software

Kam směřují další kroky?

Jak již vývojáři dříve avizovali, jednou ze zásadních změn je rozsáhlé přepracování silniční sítě, kterého jsme se zčásti dočkali už ve vydané první fázi. Kromě silnic do hry přibyly i tzv. zemědělské stanice a mnohé další věci. Všechny dosavadní změny lépe odpovídají a budou odpovídat současným standardům studia a více tak sjednotí jednotlivé státy. Omlazovací kúrou nově projde i oblast San Pablo Bay Area. S odstraněním města San Rafael dojde v této části k několika změnám, jež zároveň připraví prostor pro budoucí, nové město, které nahradí zmíněný San Rafael. V první řadě dojde ke kompletní rekonstrukci všech křižovatek v dané oblasti. Dále bude přestavěna US-37 vedoucí do Napa Valley nebo Richmond Bridge Landmark a dojde také k lepšímu sloučení dálnic I-80 a I-580. Do této části navíc přibyde nová oblast Carquinez Bridge.

Zdroj: SCS Software

Změn bude pravděpodobně ještě více a doufáme, že se s nimi vývojáři v budoucnu také pochlubí. Další informace najdete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.