Against the Storm plyšák1

Chcete roztomilého plyšáka z Against the Storm?

15. 8. 2023
Zdroj náhledu: Eremite Games

Against the Storm

si stále drží své místo na špici mezi budovatelskými strategiemi s rogue-lite prvky. Titul byl velkým překvapením minulého roku, a i přesto, že je ve fázi předběžného přístupu, si drží stabilně 95 % kladných uživatelských hodnocení na platformě Steam. Nyní máte navíc jedinečnou možnost získat plyšáka Beaver Villager. Vývojáři ve spolupráci se společností Makeship spustili crowdfundingovou kampaň, která přináší vůbec první oficiální merch Against the Storm.

Against the Storm plyšák2

Zdroj: Eremite Games

Doba pro získání tohoto roztomilého dřevorubce je časově omezena do 3. září. Ke každému zakoupenému plyšákovi dostanete exkluzivní digitální obrázek na pozadí (vesničan Bobr v ohrožení) ve dvou velikostech:

Na plochu: 3840 x 2160

Tablet: 2048 x 2732

Sluší se však zmínit, že plyšáci budou vyrobeni, pokud bude vytvořen dostatečný počet objednávek. Vzhledem k odezvě komunity a sběratelských nadšenců bych se ale o to vůbec nebál.

Cena plyšáka je 29,99 USD + poštovné. Objednávat můžete zde

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.