Chernobylite

Chernobylite vydává další bezplatné DLC

22. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Chernobylite, který někteří fanoušci srovnávají s Metro 2033 a Stalkerem, dnes právě vydává své druhé bezplatné DLC. Nejnovější aktualizace Chernobylite, Ghost Town (Město duchů), zahrnuje novou úroveň založenou na rezidenční oblasti Pripjať. Můžete prozkoumat Pripjať, ale také se zúčastnit nových vedlejších misí proti příšerám a vojákům.

Chernobylite je titul, který získal dobré recenze při uvedení na trh. Vydavatel a vývojář The Farm 51 měli v podstatě napilno a v dohledné době se jejich tempo nezpomalí. Pokud máte rádi Chernobylite, během příštího roku byste měli získat mnohem více obsahu pro svou hru. Chcete vidět, jak vypadá nejnovější aktualizace Chernobylite? Podívejte se zde:

Největším přírůstkem se stane nová úroveň, Pripyat Residential Area. Jedná se o 3D naskenovaná rekreační místa skutečných čtvrtí Pripjati spolu s ikonickými místy, jako je Azure Swimming Pool. Budou zde také nové události a zdroje ke sbírání, což zahrnuje tři nové vedlejší mise a lov na monstra. To je tentokrát pro bezplatné DLC vše, ale pro placené DLC je tu Deadly Frost Pack za 3,99 $. Sada zahrnuje pět ledových skinů zbraní, které vypadají docela dobře, ale nejsou vůbec podmínkou, pokud nechcete při střílení příšer v Pripjati vypadat jako frajeři.

Ve zbývající části aktualizace se provedlo několik oprav. Přístav a elektrárna Pripjať mají optimalizované osvětlení, protože předtím bylo příliš agresivní. V předchozím Monster Hunt DLC je nyní snazší najít příšery a chyba v dupingu týkající se recyklačního stroje byla nyní opravena.

Zdroj: techraptor.net

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.