Second Extinction – logo

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 6.

21. 12. 2021
Zdroj náhledu: Systemic Reaction

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžete zcela zdarma přidat do knihovny. Šestým titulem z předpokládaných patnácti je multiplayerová střílečka Second Extinction.

Second Extinction je kooperativní hra od tvůrců známé Generation Zero, určená primárně pro hraní ve více hráčích, ale ani osamělí jezdci tentokrát neutřou. Titul je stále v předběžném přístupu, což rozhodně neubírá na jeho kvalitě. Na výběr dostanete z celkem šesti misí v režimu klasické sólo kampaně či v online multiplayeru a najdete zde až šest hratelných typů postav, zmutované agresivní dinosaury, kteří vám rozhodně nedají nic zadarmo, a pěkný grafický kabátek.

Second Extinction bude na Epic Games Store dostupné do zítřejších 17 hodin, poté se nabídka opět změní.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.