steam

Zimní výprodej na Steamu 2021 začíná dnes

22. 12. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Steam je známý svými výprodeji, zejména každoročním zimním výprodejem, který je jedním z největších výprodejů roku. Dobrou zprávou pro všechny hráče je, že zimní výprodej na Steamu je konečně tady. Pokud jste při předchozím výprodeji na Steamu propásli nějaké nabídky, není se čeho bát, protože zimní výprodej na Steamu bude probíhat od 22. prosince v 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 GMT až do 5. ledna 2022.

Slevy budou uplatněny na stovky nebo tisíce her, obsah DLC a na spoustu nejlepších her roku 2021. Pokud jste letos nedokončili vánoční nákupy, zimní výprodej na Steamu jistě zaplní pár mezer pod virtuálními stromečky vašich přátel. Je také důležité poznamenat, že Valve před chvílí upustilo od svých průběžných slev, takže cena, kterou právě vidíte, je nejlepší cenou, kterou dostanete během celého výprodeje.

Další výprodej na Steamu bude za chvíli pryč, takže si nezapomeňte stáhnout ty hry, které trpělivě čekaly ve vašem seznamu přání, a připravte se na svátky. Zimní výprodej na Steamu 2021 začíná už dnes.

Zdroj: gamespot.com

Tagy:

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.